Craneveer is de verzamelnaam voor de twee prachtige woonwijken Alteveer en ’t Cranevelt. Beiden gelegen op een unieke plek in Arnhem Noord midden tussen de bossen en parken.

Hoewel ze vaak als één wijk worden beschouwd, gaat het in feite om twee verschillende buurten met ieder een eigen karakter.

Opening expositieSchilderclub, recreatiezaal Craneveer, Viottastraat 12

Datum: 
zondag 6 april 2025 14:00 tot 16:00

Vanaf 6 april 2025 exposeert de schilderclub zelf. Ons thema dit jaar is Sport & Spel.
Iedereen heeft zijn best gedaan om zich van z'n sportiefste kant te laten zien. We hebben onderzocht hoe beweging, concentratie of kracht uit te drukken zijn op het doek. Door met een kunstenaarsoog naar sport te kijken komen we tot artistieke interpretaties. Ook willen we het plezier in sport en spel laten zien, ieder op zijn eigen manier met aquarel-, acryl- of olieverf, en met potlood, kleurpotlood, inkt en houtskool. We hebben allemaal geprobeerd om ons 'persoonlijk record' te verbeteren. Kom je kijken of dat gelukt is?

We nodigen iedereen van harte uit om onze sportieve prestaties te komen bekijken onder het genot van een hapje, een drankje en een praatje tijdens de:
Wie liever op een ander moment de expositie wil bekijken, is van harte welkom tijdens de koffie op onze schilderochtend, elke dinsdag om 10.30 uur. Of neem contact met mij op om iets anders af te spreken. Ons werk is ook te koop. Bij interesse, stuur me een mailtje. 

Tot ziens op de opening!
Lisette Ter Burg,
lisetteterburg@gmail.com